פעולה
סוג
הגדרות נוספות
חדשות

דירה מטופחת ומאובזרת

דירה יפייפיה, משופצת ומרוהטת קומפלט, מתאימה גם להשכרות קצרות, לתיירים ואנשי עסקים

נכסים בנאות גולף

פרויקט דירות הנופש של כפר הנופש נאות גולף קיסריה מציע דירות נופש על שפת הים, באזור הנדל"ן היוקרתי ביותר בישראל - בסמוך למגרשי הגולף בקיסריה והכניסה לישוב קיסריה. משום כך מהווה פרויקט נאות גולף קיסריה שילוב מושלם של נתוני נדל"ן מבוקשים - דירות נופש לשפת הים במיקום היוקרתי ביותר בישראל.
 
פרויקט נאות גולף קיסריה משתרע על שטח של עשרות דונמים מוריקים ומרהיבים של מדשאות, גינות נוי, פינות אירוח וברבקיו ומתקני ספורט נופש ואירוח, הממוקמים בסמוך לשפת הים הכחול. הפרויקט נבנה על-ידי חברת אזורים ושיווקו החל בשנת 1996. פרויקט נאות גולף קיסריה כולל 530 יחידות דיור לנופש מסוגים שונים ובגדלים שונים, המאפשרים מגוון של אפשרויות בחירה. בין הדירות בפרויקט נאות גולף ניתן למנות דירות סטודיו, דירות 2 חדרים, דירות 2.5 חדרים בשטח של 63 מ"ר ומרפסת של 5 מ"ר, דירות 3 חדרים בשטח של 70 מ"ר ומרפסת של 5 מ"ר, דירות גן עם גן נלווה בשטח 60 מ"ר, קוטג'ים בני 4 חדרים עם גינה בשטח של 85 מ"ר ועוד.
   
  

 
פרויקט נאות גולף מתאפיין בשוק ער של דירות נופש מיד שנייה או של דירות המושכרות לפרקי זמן של שנה ויותר.
דירות הנופש בפרויקט נאות גולף זוכות לביקוש רב, ודירות יד שנייה המוצעות להשכרה נחטפות מיד, בשל ההיצע המוגבל. הדירות נופש בפרויקט נאות גולף זוכות לפופולאריות רבה גם מצד תושבי חוץ המתגוררים לפרקים בישראל. האוכלוסייה בפרויקט נאות גולף קיסריה היא יוקרתית ומשתייכת לעשירונים העליונים. בין בעלי הדירות ושוכרי הדירות בפרויקט נאות גולף ניתן למנות בעלי מקצועות מובילים כמו רואי חשבון ויהלומנים (שנהנו ממבצעים לרכישת הדירות), מתושבי חוץ רבים, ומאוכלוסיה של זוגות צעירים ואמידים ופנויים ופנויות.
 
פרויקט נאות גולף כולל, בנוסף לדירות המגורים, מתקני ספורט ונופש רבים וכן שירותים שונים המוצעים לנוחותם של תושבי המקום ואורחיו. בין המתקנים והשירותים שמציע כפר הנופש נאות גולף ניתן למנות בית כנסת, שתי בריכות שחיה מקורות ומחוממות בחורף, שני חדרי כושר מקצועיים ומאובזרים, בהם צוות של מדריכי כושר מנוסים הבונים תוכנית אימונים אישית לכל מתאמן, שני מגרשי סקווש, מגרשי טניס על חמר המוארים בשעות הלילה, כדורסל, מיני-גולף וחדרי סאונה.

נאות גולף קיסריה - פרויקט הנופש המוביל בישראל.