פעולה
סוג
הגדרות נוספות
חדשות

דירה מטופחת ומאובזרת

דירה יפייפיה, משופצת ומרוהטת קומפלט, מתאימה גם להשכרות קצרות, לתיירים ואנשי עסקים

ניהול נכסים

שירותי ניהול נכסים נועדו לאנשים המעוניינים להשקיע בנדל"ן בארץ אך גרים בחו"ל או שאינם מעוניינים או אינם בקיאים בהתעסקות הכרוכה בכך - החל ממציאת שוכרים ועריכת חוזי שכירות וכלה בטיפול בתקלות שוטפות בנכס, תשלומי מיסים, שיפוצים וכדומה. ניהול נכסים נועד לרוכשי נכסים חדשים או לבעלי נכסים קיימים, אשר עיסוק בנדל"ן אינו לחם חוקם והם מעוניינים ביד מיומנת אשר תנהל את הנכס שברשותם ותפיק ממנו את המירב. USL מספקת שירותי ניהול נכסים, המיועדים, בין השאר, לרוכשי דירות בשכונת נאות גולף בקיסריה, שכונת יוקרה הצופה לים בסמוך למגרשי הגולף היוקרתיים של קיסריה. שירותי ניהול הנכסים של USL מבטיחים לכם שקט נפשי - אנו נדאג לשיפוץ הנכס, לעיצובו, לתחזוקתו השוטפת ולטיפול בכל היבטיו בשגרה או במקרי חירום. אתם מאידך תיהנו, בהגיעכם לישראל, מדירה מאובזרת ומרוהטת ברמת תחזוקה גבוהה, אשר תבטיח לכם שהות מהנה.
 
     
שירותי ניהול נכסים המוצעים על ידי חברת USL מתחלקים לשתי רמות עיקריות - הרמה הראשונה היא ניהול נכסים מבחינת עיצוב הפנים והליווי האדריכלי הדרוש ברכישת נכס חדש. צוות המומחים שלנו, בניצוחה של אסתר ירון, יתכנן עבורכם ואיתכם את חלל הפנים של הנכס, בליווי אדריכל שיעסוק אף בפרטים הקטנים ביותר ויאפשר לכם להבין בדיוק כיצד יראה הנכס בסופו של התהליך. ניהול נכסים ב-USL כולל את בחירת בעלי המקצוע, את הריצוף ואביזרי החשמל, את המטבח, חדרי האמבטיה וחדרי השינה, את עבודות הפרזול והנגרות ואפילו את האבזור הסופי עד לרמה של כלי הבית, המגבות והמצעים. ניהול נכסים על-ידי USL פירושו הקפדה על כל התהליך מא' ועד ת' ודאגה לכל הפרטים הקטנים. אך הניהול הצמוד שלנו אינו מסתיים בהכנת הנכס - אנחנו נקים את הגינה ונטפח אותה עבורכם, נבטח את הנכס ואת תכולתו וכן נדאג לאבטחתו בכל שעות היממה. לזקוקים לפתרונות מימון נשמח להציע במסגרת שירותי ניהול נכסים גם יעוץ וליווי בלקיחת משכנתאות וכן יעוץ משפטי ובנקאי. תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של נכסים, החל מוילות, דרך דירות יוקרה ופנטהאוזים ועד לדירות נופש.
 
הרמה השנייה של ניהול נכסים מתמקדת בתחזוקה, בביצוע ובתפעול השוטף של הנכס לאחר שהוא גמור ומוכן, על מנת שהנכס יהיה מוכן עבורכם ברמה הגבוהה ביותר, בכל עת שאתם או קרוביכם תרצו להגיע ולהתארח בו. ניהול נכסים שוטף הוא חשוב ביותר, שכן ישנם אלמנטים רבים בנכס הדורשים טיפול ותחזוקה ובלעדיהם הנכס לא יוכל לשרת אתכם נאמנה. אנו ב-USL נדאג לניקיון שבועי של הנכס, לביקורים שוטפים, לאוורור המקום ולבדיקת כל המערכות בבית. במסגרת שירותי ניהול נכסים שוטף אנו נדאג גם לטפל בכל נזק הדורש טיפול מיידי, כגון פיצוץ בצינור, תריסים תקועים, קורוזיה וכדומה וכן נדאג לתחזוקה שוטפת של הבית הכוללת טיפול באביזרים השונים, החלפת ציוד מתכלה, תיקונים שונים וכל הדרוש על מנת שהנכס יישמר ברמת תחזוקה אופטימאלית. שירותי ניהול נכסים מסירים מכם את הדאגה לתקינותו של הנכס ומבטיחים לכם את תקינותו ושלמותו, בהתאם לתקציב קבוע שהוסכם מראש, אשר חלקו מיועד לטיפול השוטף בנכס וחלקו משמש כרזרבה לתיקוני חירום. כאשר תגיעו להתארח בנכס נדאג לכל מבוקשכם ונבטיח כי דבר לא יחסר לכם במהלך שהייתכם בנאות גולף.