פעולה
סוג
הגדרות נוספות
חדשות

דירה מטופחת ומאובזרת

דירה יפייפיה, משופצת ומרוהטת קומפלט, מתאימה גם להשכרות קצרות, לתיירים ואנשי עסקים

נאות גולף - קיסריה - טיפים

נאות גולף היא שכונת מגורים ונופש סגורה בקיסריה. מתחם נאות גולף כולל כ-500 דירות בעשרה בניינים וכן שני מרכזי ספורט מפוארים, הכוללים בריכת שחיה מקורה ומחוממת, מתקני כושר וספא, מגרשי טניס, כדורסל וסקווש ומגרש מיני גולף. נאות גולף היא שכונה סגורה ומאובטחת, המנוהלת על ידי חברת ניהול ומרבית רוכשי הנכסים בה, אשר מרביתם תושבי חו"ל ואנשי עסקים השוהים בארץ לתקופות קצרות, עושים זאת להשקעה או לנופש. אנו ב-USL מתמחים בליווי ובייעוץ למעוניינים לרכוש נכסים בשכונת נאות גולף וכן מעניקים שירותי ניהול נכסים, המבטיחים כי הנכס שלכם יהיה מוכן לשימוש בכל עת שתחפצו וכי הטרחה הכרוכה בניהולו השוטף של העסק תיחסך מכם. לנוחותכם, ריכזנו עבורכם מספר טיפים למעוניינים לרכוש או למכור נכסים בשכונת נאות גולף בקיסריה, המתבססים על ניסיוננו הרב בתחום והיכרותנו המעמיקה את המקום ואת דייריו.
 

טיפים למעוניינים לרכוש נכסים בשכונת נאות גולף: 

  1. ישנו מגוון רחב של נכסים בקיסריה - החל מוילות,דרך קוטג'ים ופנטהאוזים מפוארים וכלה בדירות נופש בכפר הנופש נאות גולף קיסריה. ראשית בדקו מהו התקציב שלכם וכיצד ביכולתכם לממן את הרכישה. קבלו והשוו הצעות למשכנתא מבנקים שונים ובדקו אישור עקרוני מהבנק על מנת להיות מוכנים לביצוע הרכישה.
  2. הגדירו את המרכיבים החשובים לכם בנכס - מספר החדרים, חניה, קומות מועדפות, כיווני אוויר ועוד. האם אתם מעדיפים עורף או חזית? האם מועד הכניסה הוא גורם בעל חשיבות רבה עבורכם? האם אתם מעוניינים בדירת נופש בשכונת נאות גולף או שמא אתם מעדיפים אזורים אחרים בקיסריה? הגדירו במדויק את כל המשתנים הללו טרם תחילת התהליך, על מנת שתוכלו להשוות ביתר יעילות בין הנכסים השונים.
  3. בדקו את מצבו המשפטי וההנדסי של הנכס טרם הרכישה, על מנת למנוע הוצאות כבדות לאחר מכן. העבירו את נסח הטאבו לבדיקת עורך דין, התייעצו עם שמאי מקרקעין בדבר זכויות הבניה ואפשרויות השיפוץ, הפעילו את המערכות השונות ובדקו את תקינותן וכן עיינו בתיק הבניין במחלקת ההנדסה בעירייה. 

טיפים למעוניינים למכור נכסים בשכונת נאות גולף : 

  1. צרו אווירת מכירה - לפני אירוח הרוכשים הפוטנציאליים בצעו תיקוני צבע, החליפו נורות, בצעו תיקוני טיח ורטיבות, הדקו מנעולי דלתות ובריחי ארונות רופפים ותקנו אסלות וברזים דולפים. אלו הן זוטות שמשקלן במחיר הדירה זניח, אך הן משפיעות רבות על הרוכש הפוטנציאלי ומצביעות על רמת תחזוקה נאותה.
  2. שימרו על הבית נקי ומסודר - הרחיקו חפצים מיותרים מהמסדרונות ומהמדרגות, נקו וסדרו את הבית, אווררו אותו ופיתחו חלונות, הקפידו על ריח טוב בחלל הבית, הבריקו חלונות, נקו את חדרי האמבטיה והשירותים, קשטו את הבית והקפידו על סביבה אסתטית ומזמינה.
  3. אם אתם נעזרים במתווך למכירת הנכס, הניחו לו לעשות את עבודתו ולנהל את המשא ומתן מול הרוכשים
USL ניהול נכסים ונדל"ן קיסריה הינה חברה בעלת ניסיון רב בניהול ובתיווך של נכסים בקיסריה, המתמחה בנכסים בשכונת נאות גולף המפורסמת. אם אתם מעוניינים לרכוש דירה בשכונת נאות גולף או למכור דירה בשכונת נאות גולף, USL היא הפיתרון הטוב ביותר עבורכם.