פעולה
סוג
הגדרות נוספות
חדשות

דירה מטופחת ומאובזרת

דירה יפייפיה, משופצת ומרוהטת קומפלט, מתאימה גם להשכרות קצרות, לתיירים ואנשי עסקים

נאות גולף - USL - תיווך נדל"ן בקיסריה

 

U.S.L נדל"ן

 
חברת USL ניהול נכסים ונדל"ן היא חברת תיווך נדל"ן, המלווה את תחום הנדל"ן בקיסריה מזה שנים רבות ומכירה אותו על בוריו. החברה מנוהלת על-ידי אסתר ירון, שהיא מתווכת מורשה בעלת ניסיון עשיר ביותר בכל סוגי הקניה וההשכרה של נכסי נדל"ן באזור קיסריה, תל-אביב ומומחית לגבי כפר הנופש נאות גולף קיסריה.
תחום המתמחות מיוחד של חברת USL הינו השכרה ומכירה של דירות נופש בכפר הנופש הנודע נאות גולף קיסריה. כפר הנופש נאות גולף הוא מכפרי הנופש המובילים בישראל, ומציע למתגוררים בו שילוב מופלא של ים, מדשאות, שמש, מתקני ספורט ונופש ברמה הגבוהה ביותר ושלל אטרקציות בסביבה. כפר הנופש נאות גולף מאפשר רכישת דירות נופש למגורים לטווח ארוך, או השכרת יחידות לטווח קצר יותר.
שנות הניסיון הרבות לימדו את אסתר כי אין תחליף לעבודה אישית ויסודית מול לקוחותיה. כל לקוח של חברת USL יכול להיות סמוך ובטוח כי יזכה לטיפול אישי ומקיף, וכי הנכס שישכור או ירכוש דרך החברה יטופל באופן הטוב ביותר, על-ידי אנשי המקצוע המובילים בתחומם.
     
 
אך טיפול בנכס נדל"ני אינו מסתיים ברכישתו. פעמים רבות יש צורך בשיפוץ הנכס ובתחזוקו לאורך השנים. גם כאן נרתמת חברת USL לעזרת לקוחותיה. החברה מקיימת קשרי עבודה עם מיטב בעלי המקצוע בתחומם, אשר ביצעו עבורה פרויקטים רבים במהלך השנים, לשביעות רצונם המלאה של לקוחותיה הרבים. קשרי העבודה הללו מאפשרים לך להכניס כל שינוי שתבחר בנכס שרכשת, החל בתיקונים קלים וכלה בשיפוץ יסודי, בעלות נמוכה ביותר וברמת הגימור הגבוהה ביותר (אבזור, ריהוט מוצרי חשמל וגינון. מ- א' ועד ת').

 
תחום התמחות ייחודי של USL הוא השכרת דירות ויחידות נופש. במסגרת זו מציעה החברה ללקוחותיה יחידות נופש בכפר הנופש נאות גולף קיסריה. כפר הנופש נאות גולף קיסריה הוא כפר נופש מוביל, המשלב במקום אחד את כל יתרונותיה של קיסריה ומשמש הן דיירי קבע והן שוכרי דירות נופש לטווח קצר ולטווח ארוך מועד.
 
צור קשר ונשמח להציג לך את כל האפשרויות הרבות שביכולתנו להציע לך.