פעולה
סוג
הגדרות נוספות
חדשות

דירה מטופחת ומאובזרת

דירה יפייפיה, משופצת ומרוהטת קומפלט, מתאימה גם להשכרות קצרות, לתיירים ואנשי עסקים

נאות גולף - אתרים בקיסריה

אתרים בקיסריה

קיסריה... מה אומר לכם השם קיסריה? נדל"ן בקיסריה? וילות בקיסריה? איכות חיים? ים תכול, שמש ושמיים בהירים? מגרשי גולף מוריקים? נופש בקיסריה? כפר הנופש נאות גולף? כל אלה הם ללא ספק חלק מן ההיצע של קיסריה, אך קיסריה כוללת עוד הרבה יותר מכך. בואו נסקור חלק מן האטרקציות שמציעים קיסריה והאזור שסביבה לתושביה ולנופשים והמבקרים.

נאות גולף קיסריה

מועדון הגולף של קיסריה הוא אחד האתרים עליהם גאוותו של היישוב. המועדון הוא מועדון הגולף המקצועי ביותר בישראל והמועדון היחיד העומד בסטנדרטים בינלאומיים ומציע מגרשי גולף בני שמונה-עשרה גומות. במגרשי הגולף של קיסריה נערכת מדי שנה אליפות ישראל בגולף והוא מציע למבקרים בו חוויה בטעם של חו"ל מעבר לפינה - מדשאות מוריקות, טווסים הסובבים על משטחי הדשא, אדם מלאכותי, מפלי מים, ושאר ניחוחות בינלאומיים. ואם מזכירים גולף, אי אפשר כמובן שלא להזכיר את כפר הנופש נאות גולף קיסריה, שהוא מאתרי הנופש הבולטים בישראל.
חובבי הספורט אינם מסתפקים בגולף וקיסריה מציעה אפשרויות רבות לנופש פעיל, החל בבילוי במועדון קאנטרי קיסריה הפתוח גם למי שאינו תושב המקום, דרך מועדון צלילה קיסריה שהזכרנו, הסקייטפארק הצמוד למגרשי הספורט בשכונת הגולף, המארח מחליקים מקצועיים, ועד אירועים שנתיים כמו מרתון ספינינג המתקיים אחת לשנה בנמל מול השקיעה, או טריאתלון קיסריה.
גם חובבי האמנויות היפות באים על סיפוקם בקיסריה. מוזיאון ראלי (מוזיאון רקנאטי) הוא מוזיאון אמנות מרשים הכולל אוספי אמנות מן הארץ והעולם (כמו יצירות אמנות מעשה ידיו של סלוודור דאלי הנודע) ואמנות דרום-אמריקנית. המוזיאון פתוח לקהל ללא תשלום ועד היום ביקרו בו קרוב למיליון מבקרים. מנינו בחטף רק מקצת מן האתרים והאטרקציות שמציעה קיסריה למבקרים והנופשים בה. סביבה של קיסריה פזורים עשרות אתרים מרשימים נוספים המאפשרים לנופשים נופש בקיסריה שאינו נגמר.

קיסריה - פעילויות ואטרקציות

קיסריה היא יישוב מגורים מן האיכותיים בישראל, ומרכזם של אתרי נופש כמו כפר הנופש נאות גולף קיסריה. למעמד לה זכתה קיסריה כאזור נופש משובח אחראים לא רק האתרים הרבים בקיסריה עצמה, אלא גם פעילויות ואטרקציות רבות המוצעות לנופשים בכל האזור שסביבה של קיסריה, ההופכות את החוויה של נופש בקיסריה לחוויה שאינה נגמרת.
רשימת אתרי הנופש והפעילויות והאטרקציות באזור קיסריה היא רשימה ארוכה ביותר. נמנה כאן, על קצה המזלג בלבד, מספר אטרקציות ופעילויות המוצעות לנופשים באזור קיסריה, בין אם בכפר הנופש נאות גולף קיסריה ובין אם במקומות אחרים.
יישובים רבים באזור קיסריה מציעים אטרקציות רבות לנופשים ולמבקרים. זיכרון-יעקב, למשל, שהיא מן היישובים המפורסמים ביותר של תקופת העלייה הראשונה, מציעה לנופשים אטרקציות רבות, החל ברמת הנדיב - אחוזת הקבר של הברון אדמונד דה-רוטשילד ("הנדיב הידוע") והגנים המרהיבים המקיפים אותה, דרך מסעדות גורמה ומדרחוב פעיל ושוקק חיים, וכלה בשירותי ספא ונופש. חובבי היין ימצאו במרכז המבקרים של יקבי כרמל מזרחי הממוקם בזיכרון עניין מיוחד, והם יוכלו להצטרף לסיורים מודרכים ביקב וליהנות מטעימות יין. גם ישובים אחרים כמו עתלית, עין-הוד, קיבוץ שדות-ים, עין שמר, בית חנניה ועוד רבים אחרים מציעים אטרקציות מסוגים שונים לנופשים.
תחום הטבע הוא תחום מפותח נוסף באזור קיסריה. חובבי הטבע יכולים לצאת לטיולים רגליים ברמות קושי שונות בשמורות טבע כמו נחל מערות בו אתרים פרהיסטוריים ומערות מתקופת האדם הקדמון או פארק הכרמל. חי-בר הכרמל הוא פארק מרתק נוסף, ובו מופעל מרכז שמטרתו להשיב לטבע הארץ-ישראלי מיני בעלי חיים שנכחדו ממנו. פארק נחל התנינים במעגן מיכאל מציע הן סיור ארכיאולוגי והן סיורים עצמאיים בבריכות הדגים של הקיבוץ המושכות אלפי ציפורים בתקופת החורף.
אזור קיסריה מבורך גם במוזיאונים רבים, בהם הן מוזיאונים לאמנות והן מוזיאונים בעלי גוון היסטורי יותר. מוזיאון ראלי, שהוזכר קודם לכן, מציג אמנות ישראלית ולטינו-אמריקנית ופתוח לקהל הרחב ללא תשלום. מוזיאון אמנות נוסף הוא מוזיאון מרסל ינקו בכפר האמנים הנודע עין-הוד. המוזיאון מציג אמנים שונים ובעיקר את עבודותיו של מרסל ינקו, מאבות תנועת הדאדא שזכתה להשפעה רבה בעולם האמנות האירופי שלאחר מלחמת העולם הראשונה. מוזיאון האצ"ל בשוני מוקדש לפעולתה של מחתרת האצ"ל בימים שלפני הקמת המדינה ולתפקידה בגירוש השלטון הבריטי מן הארץ. מוזיאון נוסף הקשור להיסטוריה של הציונות הוא מוזיאון חנה סנש בקיבוץ שדות-ים, המוקדש להנצחתה של הצנחנית הנודעת. פרק מוכר נוסף בהיסטוריה של הציונות הוא סיפורה של מחתרת ניל"י, העומד במרכזו של מוזיאון ניל"י ומשפחת אהרונסון בזיכרון-יעקב.
אזור קיסריה מציע לנופשים בו עוד רשימה ארוכה של אטרקציות ופעילויות - טיולי ג'יפים, רכיבה על אופניים, חוות סוסים וטיולי סוסים, סנפלינג, ירי בצלחות חרס, פעילויות ספא ומרגוע מסוגים שונים, מרכזי מבקרים ומוזיאונים לאמנות ולארכיאולוגיה, יקבים והרשימה עוד ארוכה....

נופש בקיסריה הוא חוויה שאינה מסתיימת והאפשרויות לנופשים רק הולכות ומתרבות. אין זה משנה האם אתם מתגוררים בכפר הנופש נאות גולף או באתרי נופש נוספים - קיסריה והאזור שסביבה ימשיכו להפתיע אתכם ולגלות לכם פנים חדשות בכל ביקור.
קיסריה, כידוע, היא יישוב בעל היסטוריה מפוארת. העיר נוסדה לראשונה בתקופה ההלניסטית במאה השלישית לפני הספירה. לתנופת הבנייה המשמעותית בעיר אחראי המלך הורדוס במאה הראשונה לספירה, והוא שהפך את קיסריה לעיר קיסרית של ממש, הראויה לשמה. הורדוס בנה בקיסריה מבנים רבים, היפודרום למרוצי סוסים, תיאטרון ענק הכולל מקומות ישיבה לארבעת אלפים צופים, נמל מרכזי ועוד. התיאטרון של קיסריה משמש לבילוי עד לימינו אנו ומארח הפקות אמנות, מוסיקה, אופרה, מחול ותיאטרון מן הארץ והעולם.
עתיקותיה של קיסריה כלולות היום במסגרת הגן הלאומי נמל קיסריה, וזהו ללא ספק אתר חובה בכל ביקור באזור. הגן הלאומי כולל גם את נמל קיסריה שזכה לפיתוח תיירותי רב וכולל טיילת, מסעדות, גלריות, מסע וירטואלי בזמן, ואף פארק ארכיאולוגי תת-ימי. עם זאת קיסריה אינה אתרים ארכיאולוגיים בלבד. קיסריה שוכנת לחוף ים, וחוף הים של קיסריה הוא מן החופים הנפלאים בישראל. בקיסריה תוכלו לרחוץ במספר חופים כמו חוף האקוודוקט (מוביל המים) הנקרא גם חוף הקשתות, חוף הנמל - הביץ' בר, וליהנות משרותיו של מועדון צלילה קיסריה, המארגן צלילות מודרכות המאפשרות לחזות בפלאי נמל קיסריה העתיק שבנה הורדוס.