פעולה
סוג
הגדרות נוספות
חדשות

דירה מטופחת ומאובזרת

דירה יפייפיה, משופצת ומרוהטת קומפלט, מתאימה גם להשכרות קצרות, לתיירים ואנשי עסקים

נאות גולף קיסריה - מידע נוסף אודות כפר הנופש

כפר הנופש נאות גולף קיסריה

איזור הצפון הוא אחד האזורים המרתקים והיפים בישראל. פריחתה של התיירות בצפון מעידה על כך טוב מכול. קיסריה היא אחד המקומות היוקרתיים בישראל וגם זו מוסכמה שאין מי שחולק עליה. גם הים התיכון, לכל הדעות, הוא מקום נפלא לבלות בו. יש מקום אחד המשלב "את שלוש הקביעות הברורות מאליהן הללו לכדי אתר אחד נפלא - כפר הנופש "נאות גולף קיסריה.

כפר הנופש נאות גולף הוא כפר נופש הממוקם לחוף ימה של קיסריה, באזור היוקרתי ביותר בישראל. כפר הנופש נאות גולף קיסריה משלב את הטוב שבכל העולמות האפשריים - דירות נופש ברמה הגבוהה ביותר, מתקני ספורט ונופש מכל הסוגים, מדשאות, חוף ים נפלא ואטרקציות רבות בסביבה במרחק קצר מן הכפר. כל האפשרויות פרושות בפניהם של הנופשים וכל שעליהם לבחור הוא האם להתענג על השהות בכפר הנופש נאות גולף קיסריה או לצאת ממנו ולהתנסות במגוון הטיולים והאטרקציות הרבות שמציע האזור.

נאות גולף קיסריה

כפר הנופש נאות גולף קיסריה עצמו מעמיד בפני הנופשים אפשרויות רבות וביכולתם לבחור חופשה מסוגים שונים גם במסגרת הכפר. האם ברצונכם בחופשה ונופש רגועים ובבטלה מזככת? דירות מפוארות, המדשאות הרבות ומתקני הספא יאפשרו לכם נופש המבוסס על בטלה מתוקה, המוחקת את כל טרדות היומיום כלא היו. האם ברצונכם בנופש פעיל הרצוף פעילויות ספורטיביות נמרצות? אין מתאים לכך מכפר הנופש נאות גולף קיסריה. כפר הנופש נאות גולף קיסריה מציע מתקני ספורט מגוונים ברמה הגבוהה ביותר - מגרשי טניס, שתי בריכות שחיה (מקורות ומחוממות בחורף), מגרש כדורסל, אולמות סקווש, חדר כושר ועוד שיוכלו לאפשר לכם חופשה נמרצת וספורטיבית לטעמכם. לאחר הפעילות הספורטיבית תוכלו להירגע במתקני הספא המפנקים של כפר הנופש נאות גולף קיסריה ולהכין את גופכם מחדש ליום נוסף של פעילות...

מי שיבקש לצאת מכפר הנופש נאות גולף קיסריה יוכל למצוא מגוון עצום של אטרקציות בסביבה הקרובה. סמוך לכפר הנופש נאות גולף קיסריה שוכן אחד האתרים הארכיאולוגיים המרשימים בישראל - הגן הלאומי קיסריה, המציג את שרידיה המרשימים של העיר הרומית שנבנתה לכבודו של קיסר רומי ומכאן שמה. האמפיתיאטרון של קיסריה מארח הופעות תרבות מכל רחבי העולם ומי שחווה ביצוע חי של מוסיקה מרטיטה על רקע רחש הגלים של הים והתאורה המיוחדת ינצור בליבו את החוויה זמן רב.

חובבי הגולף לא יכלו לבחור לעצמם מקום נופש טוב יותר מאשר כפר הנופש נאות גולף קיסריה. מגרש הגולף של קיסריה הוא מגרש הגולף הטוב בישראל והיחיד המאפשר משחק גולף אמיתי במגרש בן שמונה-עשרה גומות בסטנדרטים בינלאומיים. מדשאותיו הירוקות של מגרש הגולף על רקע השמיים התכולים והים הכחול מאפשרים פעילות המשלבת ספורט ומרגוע מרחיב נפש גם יחד.

לסיכום, ניתן לומר כי כפר הנופש נאות גולף קיסריה מאפשר לכם נופש מושלם, הפותח בפני כל נופש אפשרות לנופש המותאם באופן אינדיבידואלי לאופיו ולציפיותיו